Newsy

Najnowsze klipy Śliwy i Kroolika Underwood z gościnnym udziałem Peji!

Najnowsze klipy Śliwy i Kroolika Underwood z gościnnym udziałem Peji!

Piątek, 24 sierpnia 2012
Autor: moniska


Artyści związani z RPS Enterteyment nie znajdują czasu na oddech. Właśnie w sieci pojawiły się dwa nowe klipy do utworów „Ostatnia deska ratunku” Śliwy oraz „Fabryka Hitów” Kroolika Underwood. Gościnnie w obu obrazach pojawił się Peja.


 

– „Ostatnia deska ratunku”  to trzeci klip promujący mój debiut, czyli wydaną 17 marca płytę „Pełen etat” – mówi Śliwa. – Obraz powstał do ważnego dla mnie kawałka, gdyż pojawia się w nim także Peja. Za całość odpowiedzialna jest ekipa IXLITER FILMY, udało nam się stworzyć naprawdę ciekawy scenariusz – dodaje muzyk.

„Ostatnia deska ratunku” - http://youtu.be/AOKK4AZcbaY

Debiut Śliwy zatytułowany „Pełen etat” jest dostępny od 17 marca. Na płycie nie zabrakło ciekawych gości takich, jak m.in.: Kobra, Bezczel, Kubieszew, RPS, Vixen, Gandzior czy choćby Kroolik Underwood. Młodego rapera od strony producenckiej wspierali DJ. Decks (realizacja) oraz Hirass (produkcja muzyczna).

Drugi z najnowszych teledysków, to klip do utworu „Fabryka Hitów”, który pochodzi z wydanej 23 czerwca płyty Kroolika Underwood zatytułowanej „Gentleman Flow” – Cieszę, że zostałem zaproszony jako gość właśnie do tego kawałka – mówi Peja. – Po dwóch latach istnienia RPS Enterteyment, trochę z przymrużeniem oka, pozwolę sobie powiedzieć, że utwór ten ma dla mnie wymiar symboliczny – dodaje.

„Fabryka Hitów” - http://youtu.be/3kaVubdaZVw

Zarówno album „Pełen etat” Śliwy, jak i „Gentelman Flow” Kroolika Underwood zostały wydane nakładem RPS Enterteyment. – To czarne konie naszej wytwórni – mówi Peja, właściciel firmy. – Cieszę się, że mogę wspierać tych świetnych artystów i że zostałem przez nich zaproszony jako gość do utworów „Ostatnia deska ratunku” i „Fabryka Hitów” – dodaje.

 

 

Więcej:        

http://www.youtube.com/AspiratioCrew https://www.facebook.com/AspiratioCrew http://www.facebook.com/profile.php?id=100002787066186 http://www.facebook.com/patryk.sliwinski1

www.facebook.com/kroolik.underwoodkarteltcb

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

 

źródło : Biuro prasowe Iron Media - press@ironmedia.com.pl
Podziel się tym newsem ze znajomymi...
Wykop.pl Blip.pl
Facebook.com Twitter.com Flaker.pl Delicious.com Powiadom znajomego
« Powrót Komentarze:

Nowości płytowe Koncerty Konkursy - zgarniaj nagrody!