Newsy

Nowy klip Potwierdzonego Info!

Nowy klip Potwierdzonego Info!

Piątek, 27 września 2013
Autor: moniska


Dzisiaj o 15:00 na ProstoTV miał premierę najnowszy klip Potwierdzonego Info do nagrania „Jestem stąd”. Jest to drugi singiel z albumu „Przypadek? #niesondze” zapowiedzianego na 14 października tego roku.


 

Diox i Tede na bitach Sir Micha – to właśnie ta trójka kryje się pod nazwą Potwierdzone Info. To boom-bapowa energia przełożona na najlepsze brzmienie, jakie można uzyskać w 2013 roku. To dwóch głodnych mikrofonu mistrzów ceremonii i producent, który idealnie dopasował się do ich oczekiwań. Trzy muzyczne indywidualności połączone w idealnej symbiozie, by osiągnąć obrany cel - rap, który wyrywa z butów i rozbuja każdą głowę.

Teledysk „Jestem stąd” został zrealizowany w Warszawie przez Pana Zgrywusa, który odpowiada także za projekt okładki albumu „Przypadek? #niesondze”. Album można już zamawiać w preorderze na www.prosto.pl – wszystkie płyty zamówione przed 9 października zostaną podpisane przez Tedego, Dioxa i SirMicha przed wysłaniem.

 

Niedługo po premierze klipu – dziś wieczorem w Parku Sowińskiego w Warszawie – odbędzie się wspólny koncert Tedego i Dioxa, których wspomogą Mosad, Abel, Obi i Grzechu. Zapraszamy!

 

Link do teledysku (aktywny od 15:00) http://www.youtube.com/watch?v=lq-bISp2mLo

 


Podziel się tym newsem ze znajomymi...
Wykop.pl Blip.pl
Facebook.com Twitter.com Flaker.pl Delicious.com Powiadom znajomego
« Powrót Komentarze:

Nowości płytowe Koncerty Konkursy - zgarniaj nagrody!