Regulamin


Muzoteka.pl to internetowa społeczność użytkowników, którzy tworzą wraz z nami newsy i dzielą się opiniami na temat muzyki.

Aby stworzyć społeczność użytkowników, którzy w dobrej wierze wymieniają się swoimi opiniami i poglądami, zdecydowaliśmy się wprowadzić wytyczne, które powinny przemawiać do zdrowego rozsądku każdej osoby odwiedzającej nasz serwis.

Następujące zachowania są niedozwolone:

1) Oszukiwanie - rozumiemy przez to tworzenie więcej niż jednego konta, aby sztucznie poprawić ocenę, liczbę komentarzy lub pozycję jakiegokolwiek elementu serwisu lub też liczbę oddanych na niego głosów. Wszystkie czynności zmierzające do wpłynięcia na pozycję, ocenę lub liczbę komentarzy danego elementu serwisu bedą uznane za oszukiwanie.

2) Szerzenie nienawiści - szczególnie w odniesieniu do rasy, preferencji seksualnych, wieku, płci czy też stanu zdrowia.

3) Groźby i nękanie - mamy tutaj na myśli grożenie i nękanie innych użytkowników Muzoteka.pl. Możesz nie zgadzać się z tym co piszą inni, ale zadbaj o to, abyś komunikował różnicę zdań w cywilizowany sposób.

4) Publikowanie niecenzuralnych treści - dotyczy to wszystkich treści zamieszczanych w Muzoteka.pl bez względu czy są to newsy, recenzje, komentarze czy też strona własnego profilu.

6) Pisanie nie na temat - komentarze, które nie są związane z danym elementem serwisu będą usuwane.

7) Spam - nie wolno przesyłać innym użytkownikom Muzoteka.pl komercyjnych ofert.

8) Wzywanie do akcji - np. namawianie użytkowników do tego, aby wspólnie głosowali lub nie głosowali na element serwisu lub wzywanie do bojkotu.

9) Podawanie danych personalnych jakichkolwiek osób, w szczególności jeżeli są to przedstawiciele recenzowanych firm / organizacji. Nie wolno zamieszczać nazwisk, adresów fizycznych, adresów email, telefonów, itd.

Każde zachowanie, które w naszej ocenie nie jest zgodne z prezentowanymi przez nas wartościami będzie powodować usunięcie konta lub ograniczenie uprawnień.

Jeżeli udało Ci się zaobserwować podejrzane zachowanie koniecznie poinformuj nas o tym.

Niestety nie posiadamy mocy przerobowych umożliwiających wyjaśnienie każdemu użytkownikowi, dlaczego jego komentarz / ocena / lub news został usunięty.

Podsumowując - zachowuj się poprawnie, a nie spotkają Cię u nas żadne kłopoty!

Zespół Muzoteka.pl

Nowości płytowe Koncerty Konkursy - zgarniaj nagrody!